4173 Lockurna
Kina 1800-tal, höjd: 44
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 april 2009 -
4003 Lockurna
Kina 1800-tal, höjd: 44
Såld: 1.500 kr
Såldes den 25 augusti 2008 -
6298 Lockurna
Kina 1800-tal, höjd: 50 (lock med lagning)
Såld: 6.100 kr
Såldes den 18 december 2006
3191 Lockurna
Kina 1800-tal, H.47 (nagg)
Såld: 5.400 kr
Såldes den 20 juni 2005